Hakkımızda

        HAKKIMIZDA
        Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Ticaret Ltd. Şti, sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Yusuf KÖKTEN ile ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren AKDEMİR ailesinin tecrübe ve güçlerini birleştirmeleri sonucu kurulmuştur.
        Dayanıklı tüketim malları sektöründeki gelişmeleri takip edenleri teşviki, dostlarımızın gayretleri, Yeditepe'nin azim ve heyecan kaynağı oldu. Yeditepe Day.Tük.Mall. Paz. Tic. Ltd. Şti, Arçelik A.Ş.'in ALTUS markasının Marmara, Trakya ve Batı Karadeniz bölgesi distribütörlüğünü yapmaktadır.
 
      
       MİSYONUMUZ

       En doğru ürünü zamanında en uygun fiyatla mevcut dağıtım kanallarına ulaştırmak istiyoruz. Mevcut  ve alternatif kanalların aranılan, güvenilen tedarikçisi olacağız. Potansiyel dağıtım kanallarını harekete geçirerek , sektöre sürekli yeni oyuncular kazandırmaya çalışacağız.

 
     
       VİZYONUMUZ
        Firmamız; Türk ekonomisinin lokomotif sektörlerinden dayanıklı tüketim malları sektörü içinde hak ettiği yeri alacaktır. Değişimin değişmeyen tek gerçek olduğunun bilincinde olarak ilklerin peşinde olacağız. Kendisini sürekli geliştiren tabana yayılmış, güvenilen, izlenilen, zevkle alışveriş yapılacak sektörün örnek bir oyuncusu olacağız.

© 2020 YEDİTEPE DAY. TÜK. MAL. PAZ. TİC. LTD.ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.